Šárka Morávková

Jsem specialista na zájezdy na míru.

Co dělám

Proč to dělám

Protože mě to baví :-).  Využívám svých cestovatelských zkušeností a organizačních schopností. Mám nápady. Poslouchám a dovedu se vcítit. Nepřemlouvám. Jen doporučuju. Moji klenti jsou lidé, kteří si váží svého času a peněz, nechtějí nic hledat a složitě zařizovat, chtějí se spolehnout na mě, že to za ně vymyslím, připravím a zajistím. Kromě toho zařizuji i individuální pobyty rodinám s odrostlejšími dětmi, které je čím dál tím těžší zabavit a zaujmout. Několikrát do roka odprůvodcuji pár svých zájezdů do velkých metropolí, které mám ráda a „umím je“, jako jsou New York, Petrohrad, Singapur nebo některé ze zajímavých a atraktivních evropských měst.

Najdu vám ty nejvýhodnější letenky z hlediska časů a ceny. Zajistím vám nejlepší možné ubytování a související služby. Seženu vstupenky. Vymyslím vám podrobný program, díky kterému se budete moci pohybovat po neznámých místech bez znalosti jazyka a téměř bez mapy. Nebo jen dám ty nejlepší tipy. To celé za cenu, kterou si stanovíte jako maximální možnou. Jsem přesvědčená o tom, že pokud má člověk dobře vymyšlenou, zorganizovanou a zjištěnou cestu nebo dovolenou, tak ji zvládne sám, bez problémů a s přijatelným rozpočtem :-). Včetně svobody a možnosti volby, která je, dle mého, při cestování prioritní.

Za kolik

Protože se jedná o individuální služby pro jednotlivé klienty a každá moje práce má jiný obsah a časovou náročnost, ráda bych napsala – ceny jsou individuální a záleží na dohodě. To je samozřejmě pravda :-), ale lidé si nedovedou představit, zda za 10 hodin práce na jejich pobytu v Benátkách budu chtít 10.000,- nebo 3.000,- korun … Abyste si udělali lepší představu, mám tady šest základních kategorií, podle kterých se dá dost dobře odhadnout, kolik vás (pokud budete dva) asi budou moje služby stát. Organizované zájezdy (v sekci Zájezdy se Šárkou) mají svoje pevné ceny a Canalboating je výjimečná záležitost.

Kontaktujte mě