Konzultace

Nejcennější jsou informace …
Nový Zéland

Často se setkávám s lidmi, kteří říkají: „My si umíme letenky koupit sami, hotel si taky najdeme, ale potřebujeme spoustu věcí poradit. Potřebujeme ty osobní zkušenosti, to, co se nenajde v průvodcích, co nevygooglíme, tipy, triky, vychytávky“. A to je asi to nejzásadnější, co dnes chtějí individuální cestovatelé vědět.

Nemusíte se mnou jezdit na skupinové zájezdy. Nemusíte si objednávat individuální cestu na míru. Nemusíte si dokonce kupovat ani balíčky služeb.

Stačí si domluvit soukromou konzultaci o věcech, které vás nejvíce zajímají.  O místech, která dobře znám, takže vám dokážu fungovaně poradit. Potřebujete vědět, jak se nejlépe dostat s letiště do vašeho hotelu? Samozřejmě, na webu jsou spousty rad, jak z letiště do centra. Ale opravdu tam najdete i to, že je lepší koupit si kombinaci těchhle a těchhle jízdenek ne v automatu, kde budete stát patnáctiminutovou frontu, ale ve stánku po pravé straně před turnikety?

A líbilo by se vám vědět, že i když nejste hoteloví hosté, můžete vyjet na terasu tří luxusních pařížských hotelů, nemusíte si tam dávat nic k jídlu ani k pití, ale můžete si tam jen tak sednout a udělat pár nádherných fotek (třeba na Instagram)?

A takových rad a tipů vám mohu dát desítky v každém městě. Hodinová sazba mých konzultací je 850,- Kč a časové minimum jsou 2 hodiny.

Kontaktujte mě